День захисника Вітчизни: свято, яке об’єднує

За наказом Президента України День захисника України з 2015 року відзначається 14 жовтня. У цей день приймають вітання та слова вдячності, любові та поваги всі, хто захищає спокій українців. Студенти кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери, менеджменту зовнішньоекономічної й інноваційної діяльності та кафедри маркетингу долучились до святкування. 17 жовтня було проведено захід з нагоди Дня захисника України. Студенти виступили з презентаціями на теми історії свята, причин виникнення, а також з історіями героїчних подвигів українських захисників. Наприкінці відбулась презентація художнього фільму «Кіборги». Студенти були враженні подіями, відображеними у фільмі та активно обговорювали сюжет.
Звичайно, крім пам’яті про людей, котрі відстоюють цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас, захід покликаний підняти дух народу, патріотизм, національну самосвідомість та любов до своєї Батьківщини. У такі моменти приходить гостріше відчувається, що головна цінність – це людське життя.

Попередні Конкурс на навчання в університеті Салєрно (Італія)
Наступні Від теорії практики до практичної підготовки