«У твоїх руках». Студенти ДонДУУ взяли участь у розробці концепції стратегії розвитку міста Маріуполь

У рамках Всеукраїнського молодіжного форуму «У твоїх руках», 26 жовтня у Маріупольському технічному ліцеї відбувся тренінг із розробки концепції стратегії розвитку Маріуполя до 2030 року. Серед активної учнівської та студентської молоді міста, яка брала у ньому участь, були й студенти факультету права і соціального управління Донецького державного університету управління.
Під час заходу студенти спілкувалися, мріяли, виконували творчі завдання, обговорювали подальший розвиток міста за наступними категоріями: освіта, робота, культура, туризм, спорт, медицина, можливості, урбаністика.
Організатори заходу наголосили, що місто може розбудувати активна цілеспрямована молодь, отже, і майбутнє Маріуполя у її руках.

Попередні Від теорії практики до практичної підготовки
Наступні Студенти факультету ПіСУ На Всеукраїнському молодіжному форумі