Новий партнер ДонДУУ – Університет Глазго

За підтримки Британської Ради (British Council) команда Лідерів Донецького державного університету управління під керівництвом ректора Світлани Марової відвідала Університет Глазго (м. Глазго, Шотландія), де прийняла участь у марафоні презентацій напрямів та здобутків наукових досліджень вчених міжнародного рівня (США, Канада, Мексика, Китай, Великобританія та ін.). Основною метою знайомства науковців був пошук актуальних питань для майбутнього співробітництва щодо розвитку ДонДУУ та громади Маріуполя, зокрема, підвищення ефективності інтернаціоналізації освіти та конкурентоспроможності вишу на регіональному рівні.

Команда ДонДУУ ознайомилась та долучилась до можливостей міжнародної мережі, що надихає, передає ноу-хау та найкращі практики. Означена мережа підтримує досягнення всіх сімнадцяти цілей сталого розвитку, зокрема забезпечення всеохоплюючої та рівноправної якісної освіти та сприяння розвитку освіти впродовж життя, а також інклюзія населених пунктів, перетворення їх в безпечні, позитивні та стійкі громади.

Членство в мережі стане в нагоді в побудові та реалізації стратегії міста Маріуполь та, найголовніше, – екологізації стратегії ДонДУУ – мети проекту «Розвиток лідерського потенціалу університетів України» за підтримки Британської Ради.

Новим викликом перед ДонДУУ стане практика політичного діалогу та розвиток партнерських відносин в сполученні «місто-ДонДУУ-громада», забезпечення розвитку потенціалу міста та вишу, розробка механізмів для заохочення і визнання прогресу серед міст, що стануть партнерами нових міжнародних проектів ДонДУУ.

Попередні Участь у семінарі «Врегулювання конфліктів та медіація» від Британської Ради в Україні
Наступні Історико-краєзнавчий гурток «Кліо»