Участь у семінарі «Врегулювання конфліктів та медіація» від Британської Ради в Україні

29 жовтня представники відділу міжнародних зв’язків під керівництвом ректора Світлани Марової взяли участь у семінарі «Врегулювання конфліктів та медіація», метою якого було обговорення можливості впровадження навчальних програм у галузі врегулювання конфліктів серед переміщених ЗВО України. Учасники заходу мали можливість почути досвід викладання магістерської програми з врегулювання конфліктів та медіації від КПІ ім. Ігоря Сікорського та поспілкуватися з колегами з переміщених університетів, МінТОТу, представниками Центру дослідження та врегулювання конфліктів (Швейцарія), Посольств Швейцарії та Великої Британії, Британської Ради в Україні.

Під час зустрічі було встановлено нові контакти та окреслено наступні етапи взаємодії у напрямку впровадження нової магістерської програми. ДонДУУ запрошує до кооперації міську владу та місцеві організації для формування й реалізації проекту.

Попередні Студенти факультету ПіСУ На Всеукраїнському молодіжному форумі
Наступні Новий партнер ДонДУУ – Університет Глазго