Історико-краєзнавчий гурток «Кліо»

24 жовтня 2018 року на факультеті права і соціального управління відбулося перше засідання історико-краєзнавчого гуртка «Кліо». Метою його діяльності є поглиблення знань студентів з історії України, а також з історії малої Батьківщини – Донбасу та Приазов’я, шляхом залучення їх до дослідницької діяльності. Керівник гуртка – кандидат історичних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Наталя Малярчук, розповіла студентам про такі галузі сучасної історичної науки, як історія повсякденності, жіноча історія та гендерні студії, усна історія, локальна історія тощо. Студент гр. П-17 Михайло Галла поділився зі студентами-першокурсниками власним досвідом історичних досліджень, представив їхні результати, опубліковані у наукових збірниках. Студенти обговорили можливі напрями досліджень та план роботи гуртка. Наступне заняття історико-краєзнавчого гуртка «Кліо» відбудеться у листопаді.

Попередні Новий партнер ДонДУУ – Університет Глазго
Наступні Всеукраїнський форум студентського самоврядування у м. Суми