Студенти факультету ПіСУ На Всеукраїнському молодіжному форумі

Студенти І курсу факультету права і соціального управління Горобій Максим та Губченко Владислав прийняли участь у Всеукраїнському молодіжному форумі, спрямованому на розвиток молодіжних центрів в Україні.
Форум відбувався в місті Тернопіль з 26 по 28 жовтня. Студенти дізналися про важливість створення молодіжного простору та перейняли досвід у громадських діячів, журналістів і молодіжних активістів.
В рамках проведення Форуму, всі його учасники також відвідали місто Заліщики, де ознайомилися з роботою єдиного в містечку молодіжного центру та поспілкувалися з міським головою.
Студенти на гідному рівні представили Донецький державний університет управління та запропонували створення вільного молодіжного простору на базі нашого університету.

Попередні «У твоїх руках». Студенти ДонДУУ взяли участь у розробці концепції стратегії розвитку міста Маріуполь
Наступні Участь у семінарі «Врегулювання конфліктів та медіація» від Британської Ради в Україні