25 жовтня в ДонДУУ кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності проведено міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію науковців та студентів «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів» на честь 25-річчя кафедри. Співорганізаторами конференції виступили: Вища школа банківської справи в Гданську (Польща), Університет Північна Кароліна (США), Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (Грузія), Європейський інститут післядипломної освіти (Словацька Республіка), Варненська Торгово-промислова палата (Болгарія).

З вітальним словом виступила проректор з наукової роботи Ольга Балуєва. Привітавши професорсько-викладацький склад і всіх присутніх, проректор підкреслила актуальність наукових напрямків кафедри, її наукові здобутки, реалізація яких сприяє більш якісному рівню досліджень в сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та взаємовідносин суб’єктів інноваційного сектора економіки. Відзначила, що накопичений за 25 років існування кафедри досвід є підґрунтям для реалізації наукового потенціалу університету, представляє інтерес для вищої школи та фахівців-практиків на різних рівнях управління.

Урочисте відкриття конференції продовжила завідувач кафедри, д.е.н., професор Валентина Дятлова, яка також висловила теплі слова на адресу університету та кафедри, поділилася з присутніми історією створення та становлення наукового колективу, основними здобутками за часів перебування в м. Маріуполі, побажала всім плідної роботи.

Щирі привітання висловили колеги-науковці:
Толпежніков Р.О. – декан економіко-правового факультету Маріупольського державного університету;
Солоха Д.В – декан факультету економіки ДонДУУ;
Барні Т. Раффілд – професор Університету Північна Кароліна в Шарлотт, США;
Макаренко М.В. – завідувач кафедри менеджменту та підприємництва на морському транспорті Азовського морського інституту національного університету  «Одеської морської академії»;
Покатаєва О.В – перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Класичного приватного університету;
Батченко Л.В. – професор кафедри економіки і менеджменту Київського національного університету культури і мистецтв;
Князєва Т.В. – професор Національного авіаційного університету;
Дєліні М.М. – доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
Мойсеєнко К.Є. – доцент кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки ДВНЗ «Донбаська державна машинобудівна академія»;
Фокіна-Мезенцева К.В. – доцент кафедри бізнес-економіки та туризму Київського національного університету технологій та дизайну.

Серед доповідачів також було багато друзів кафедри з-за кордону. Так, по онлайн зв’язку з докладом «Розвиток інноваційної сфери республіки Алжир» виступив Zine Barka – професор Державного університету штату Флорида, США.

Партнером у рамках ДонДУУ виступила кафедра іноземних мов.

У рамках секцій «Проблеми світового і геоекономічного розвитку», «Теорія і практика сучасного менеджменту зовнішньоекономічної діяльності», «Інноваційні засади розвитку економіки» представлено багато цікавих та захопливих доповідей, тези яких ви обов’язково знайдете на сторінках збірника, що буде випущено найближчим часом.

резолюція конференції

Попередні У ДонДУУ проведено щорічні тематичні короткострокові семінари з питань запобігання корупції
Наступні Студенти Донецького державного університету управління відсвяткували Halloween