Всеукраїнський форум студентського самоврядування у м. Суми

17-20 жовтня 2018 року студенти І курсу факультету права і соціального управління Горобій Максим, Хлистова Анастасія та Юсип Володимир прийняли участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування, що відбувався у місті Суми.
Програма Форуму була дуже насиченою.
У перший день студенти взяли участь у церемонії відкриття Форуму та прослухали лекції багатьох спікерів, серед яких був директор Британської ради в Україні Саймон Вільямс.
На другий день організатори Форуму влаштували повноцінну симуляційну гру «Останній студент», сенс якої полягав в участі в студентському житті умовного університету. Гра вийшла досить різноманітна, наповнена різними квестами, цікавими завданнями й навіть голосуваннями, рішення яких впливали на життя «університету».
Третій день був наповнений цікавими та корисними лекціями, які стосувалися мотивації студентів і того, як організувати збір коштів на соціально корисні проекти. Серед спікерів у цей день був радник Міністра освіти і науки України Михайло Вінницький та представники різних інформаційних засобів, таких як U-Report та Ukraїner.
Останній день Форуму пройшов за участі представників Національної спілки студентів Великої Британії, які розповіли про особливості роботи органів студентського самоврядування в їхній країні. Під кінець дня відбулася панельна дискусія щодо майбутнього студентського самоврядування із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою та представником Міністерства освіти і науки України.
Студенти отримали незабутні враження від поїздки та отримали безцінний досвід, який готові застосувати в межах Донецького державного університету управління.

Попередні Історико-краєзнавчий гурток «Кліо»
Наступні «Хода патріотичних сил»