«Хода патріотичних сил»

14 жовтня в столиці України відбувся масовий захід «Хода патріотичних сил», у якому взяли участь і студенти ДонДУУ. Студенти мали можливість бути присутніми на грандіозному святі, присвяченому Дню Захисника України. Марш почався о 16:00 на вулиці Володимирській і пройшов по бульвару Шевченка та Хрещатиком до Європейської площі, де відбувся урочистий мітинг. Люди одягали жовті стрічки на знак підтримки української армії. Цього дня було поставлено рекорд з одночасного виконання гімну.
Також хлопці відвідали Майдан Незалежності, пам’ятник архангелу Михаїлу – покровителю міста, фонтани та Хрещатик, де побачили шоу мімів і подивилися конкурс молодіжних танцювальних колективів.
Під час відвідування м. Київ студенти отримали багато позитивних вражень.
Активна молодь ДонДУУ з радістю буде брати участь у патріотичних заходах.

Попередні Всеукраїнський форум студентського самоврядування у м. Суми
Наступні У ДонДУУ проведено щорічні тематичні короткострокові семінари з питань запобігання корупції