Представники ООН ЮНІСЕФ та проект U–Report завітали до студентів ДонДУУ

1 листопада 2018 року  в стінахДонецького державного університету управління представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та координатори проекту U-Reportпровели презентацію для студентів та викладачів університету, в якій зазначили цілі та сенс проекту для молоді та суспільства країни, хто може прийняти участь у проекті та для чого він взагалі існує.

U-Report – це інтерактивний інструмент для роботи з молоддю, опитування молодих людей, що проводяться за допомогою Facebook, Messengerта Twitter. Результати опитування використовують в подальшому міжнародні, молодіжні та громадські організації. Проектами керує Наглядова рада, до якої входять представники уряду,  міжнародних та громадських організацій, активна молодь.

У U-Report  є Молодіжний комітет, який дає змогу молодим людям робити ініціативу цікавою та потрібною для молоді і суспільства.

Щиро дякуємо Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ та координаторам проекту U-Report  за надану змогу студентам ознайомитися з проектом та дізнатися багато цікавого і корисного для подальшого особистого розвитку і активного суспільного життя.

Попередні «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»
Наступні ДонДУУ запрошує на День відкритих дверей