ДонДУУ запрошує на День відкритих дверей

Донецький державний університет управління запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків, вчителів, представників місцевої влади, мешканців місцевих громад та всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 08 грудня 2018 року об 11:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7 (другий корпус ДонДУУ).

Під час заходу присутні матимуть нагоду дізнатися про історію та сучасне життя університету, його керівництво і професорсько-викладацький склад, активну студентську молодь, а також щодо спеціальностей та Правил прийому до ДонДУУ у 2019 році, дізнаються про переваги навчання у закладі вищої освіти та перспективи працевлаштування за фахом.

Крім цього, майбутніх абітурієнтів та їх батьків з нетерпінням чекатимуть представники всіх кафедр ДонДУУ, які більш детально сповістять зацікавлених осіб про особливості навчання на кожній спеціальності.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30 в холі першого поверху. Деталі щодо вступу до ДонДУУ дізнавайтесь за телефонами: (0629) 47-32-14, 098-381-10-87, 095-716-45-06 (приймальна комісія).

Попередні Представники ООН ЮНІСЕФ та проект U–Report завітали до студентів ДонДУУ
Наступні Студенти Донецького державного університету управління відсвяткували Halloween