Студенти Донецького державного університету управління відсвяткували Halloween

З нагоди Дня усіх святих, 2 листопада на Театральній площі відбувся молодіжний захід «Флешмоб: Парад нечисті» за сприянням Громадської організації «ZАходи», у якому взяли участь і студенти ДонДУУ.

Почалося свято з костюмованого міні-параду, під час якого наші талановиті студенти продемонстрували зроблені власноруч «жахливо-лякаючі» містичні костюми. Драйвова музика і жвавий ведучий створювали відповідну атмосферу. Потім студенти приєдналися до запального колективного флешмобу, чим підтвердили, що вони – найяскравіші ті найкреативніші!

Попередні «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»
Наступні Всеукраїнська заочна науково-практична Інтернет-конференція «Прикладна математика та комп’ютерні науки»