Всеукраїнська заочна науково-практична Інтернет-конференція «Прикладна математика та комп’ютерні науки»

Шановні науково-педагогічні, педагогічні працівники та студенти!
За ініціативою кафедри комп’ютерних наук та вищої математики Донецького державного університету управління 22 лютого 2019  року буде проведено Всеукраїнську заочну науково-практичну Інтернет-конференцію «Прикладна математика та комп’ютерні науки». Участь у конференції безкоштовна.
Робочі мови конференції: українська, англійська.

Основна тематика:

1. Математичне моделювання у науково-технічних і соціально-економічних задачах.
  2. Обчислювальні системи у вирішенні математичних і інженерних задач життєдіяльності суспільства.
  3. Детерміновані та імовірнісні моделі процесів і об’єктів в науково-технічних, соціально-економічних і гуманітарних системах.
  4. Інформаційні технології у вирішенні природничонаукових, технологічних, економічних та гуманітарних проблем.
  5. Інформаційні технології та методологічні проблеми освіти.
  6. Досвід використання інформаційних технологій та математичних методів у різних областях людської діяльності.

інформаційний лист

Попередні Студенти Донецького державного університету управління відсвяткували Halloween
Наступні День працівника соціальної сфери в ДонДУУ