І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ДонДУУ

30 жовтня 2018 року в Університеті завдяки зусиллям кандидата філологічних наук, доцента кафедри гуманітарних дисциплін В.В. Орехова, викладачки кафедри гуманітарних дисциплін О.П. Гриньової та за активної участі студентів відбувся перший етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою заходу стало вшанування творчої спадщини великого Кобзаря та виявлення творчо обдарованих студентів – знавців Шевченкового слова. Конкурсанти спробували свої сили у написанні статті, в якій порівнювали світ, в якому жив Тарас, з нашим світом, тогочасні цінності та ідеали – з сучасними, а також – змагалися у знанні шевченківських віршів та знаменних дат із  життя поета.

Справжніми знавцями Шевченкового слова, переможцями І етапу Конкурсу у цьому році стали студенти:

Сібілевич Анна, ІІ курс, факультет права і соціального управління, група П-17 (І місце),

Галла Михайло, ІІ курс, факультет права і соціального управління, група П-17 (ІІ місце),

Панга Геннадій, ІІ курс, факультет економіки, група КНІТ-17 (ІІІ місце).

Щиро вітаємо наших переможців!

Учасникам фінального етапу Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, Міністерство освіти і науки рекомендуватиме призначення стипендій Президента України.

Попередні День працівника соціальної сфери в ДонДУУ
Наступні XVIIІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у ДонДУУ