XVIIІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у ДонДУУ

Щороку 9 листопада в нашій державі відзначають День української писемності та мови. Головна традиція свята – загальнонаціональний радіодиктант для всіх охочих. Ця акція має сприяти популяризації української мови та проводиться вже у 18-й раз. Радіодиктант єднає тих, хто любить і шанує рідне слово. Офіційне гасло мовного флешмобу 2018 року — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту — єднання навколо мови.

В Донецькому державному університеті управління локації для написання радіодиктанту були організовані в 403 аудиторії першого корпусу та в 204 – другого. Організаторами виступили кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін В.В. Орехов та викладачка кафедри гуманітарних дисциплін О.П. Гриньова. У заході взяли участь близько 60 студентів та викладачів.

Дякуємо всім причетним до події та очікуємо офіційних результатів перевірки!

Попередні І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в ДонДУУ
Наступні XIX-й Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика у ДонДУУ