Студенти спеціальності «Соціальна робота» провели тренінг для школярів «Я – толерантний»

8 листопада декада соціальної роботи, організована в ДонДУУ кафедрою соціології управління з нагоди Дня працівника соціальної сфери,   завершилась ігровим профілактичним тренінгом для старшокласників ЗОШ №3, №9, №29 «Я – толерантний».

Студенти спеціальності «Соціальна робота» запропонували учням кілька соціально моделюючих ігор на розвиток емпатії та інтеграції, на виявлення статусного сприйняття, упереджень, на профілактику булінгу.
Просвітницький компонент тренінгу полягав у знайомстві з поняттями «стигма», «дискримінація», «ксенофобія», «булінг», «інклюзія»; з методикою Богардуса щодо виявлення соціальної дистанції та з результатами останніх соціологічних досліджень, проведеними в Україні на її основі; зі змінами в українському законодавстві щодо трансплантології та булінгу.

Під час постігрової рефлексії говорили про різні моделі соціального захисту, про самоактуалізацію й позитивні посили оточуючим, про сферу зайнятості соціальних працівників і професійні вимоги до них, про перспективи навчання на спеціальності «Соціальна робота» в ДонДУУ.

Було неформально, цікаво, пізнавально. Учасники отримали масу позитивних емоцій від командної роботи та нових знайомств і, сподіваємося, стали на крок толерантнішими стосовно різних людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Попередні XIX-й Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика у ДонДУУ
Наступні З Міжнародним Днем Студента!