Вступ до фаху в місті Лева

Вступ до фаху – важливий крок для студентів, які прийматимуть рішення щодо подальшого розвитку власного професійного потенціалу. За співробітництвом парнера ТОВ «Аккорд-Тур» (м. Львів) та професорсько-викладацьким складом ДонДУУ один із етапів практичної підготовки студентів першого курсу факультету «Менеджмент», було перенесено до міста Львів.

Під керівництвом професора кафедри туризму Андрія Стойки, студенти пройшли ознайомлення з діяльністю одного з крупних туристичних операторів «Аккорд-Тур», прослухали загальні основи діяльності туристичного підприємства, поспілкувались із випускниками ДонДУУ, які працюють на підприємстві, виявили необхідні та актуальні знання та навички, що повинні розвивати під час навчання в ДонДУУ за спеціальністю. Обмін досвідом та ознайомлення з місцевими пам’ятками здійснювались й під час екскурсій містом Львів та його околицями.

Студенти разом із доцентом кафедри туризму та логістики Євгенією Драгоміровою пройшли туристичним маршрутом «Золотої підкови Львівщини:

Оле́ський за́мок – пам’ятка архітектури та історії XIII-XVIII століть, один із найдавніших в Україні замків;

Підгоре́цький за́мок (або Палац у Підгірцях) – пам’ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

Зо́лочівський за́мок – відділ Львівської галереї мистецтв, пам’ятка історії і культури національного значення.

Таким чином, студенти змогли ознайомитись із краєвидами рідної країни, відвідати пам’ятники архітектури та мистецтва, поглибити знання про становлення та розвиток України як конкурентоспроможної країни.

Бажаємо студентам подальшої натхненної праці та влучного вибору професії з ДонДУУ.

Попередні З Міжнародним Днем Студента!
Наступні ДонДУУ дарує «Солодку посмішку»