З Міжнародним Днем Студента!

Шановні студенти!

17 листопада відзначається Міжнародний день студента.

Ухвалення і проголошення Міжнародного дня студента має свою передісторію. У 1939 р 28 жовтня в зайнятої нацистами Чехословаччині празькі студенти і їх викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення своєї держави. Війська окупантів розігнали демонстрантів. Причина в тому, що нацисти побоювалися, що демонстранти можуть проголосити антифашистські, антинімецькі гасла. За наказом Гітлера фашистськими окупантами була застосована сила до мирних демонстрантів і при цьому був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал, похорони якого переросли в акцію протесту. Десятки студентів були заарештовані. 17 листопада того ж року німці рано вранці оточили студентські гуртожитки. Більше 1200 студентів були ув’язнені в концтабір. Через два роки в Лондоні пройшла Міжнародна зустріч студентів, що боролися проти нацизму, на якій було вирішено на честь загиблих щорічно відзначати цю дату, як день студента.

Міжнародний день студента в багатьох країнах світу став одним з найулюбленіших свят серед молоді. У нашій країні це свято так само є одним з найважливіших свят для кожного студента.

Дозвольте від імені всього професорсько-викладацького складу і співробітників Донецького державного університету управління привітати вас цим святом. Студентські роки – найпрекрасніші роки життя, це час, коли перед нами відкривається безліч можливостей і, безумовно, у кожного є шанс виконати все задумане. Хочеться побажати вам успіхів в науці, творчості, самореалізації і нехай ніщо не затьмарює ваш шлях. Бережіть себе!

Ректор
Світлана Марова

Попередні Студенти спеціальності «Соціальна робота» провели тренінг для школярів «Я – толерантний»
Наступні Вступ до фаху в місті Лева