ДонДУУ дарує «Солодку посмішку»

З 29 жовтня по 7 листопада у Донецькому державному університеті управління тривала благодійна акція «Солодка посмішка». В акції взяли участь викладачі та студенти трьох факультетів університету. Вони завзято збирали цукерки та печиво з метою передати їх дітям, які більш за все потребують уваги. Адже, у світі так багато дітей, позбавлених батьківської турботи.

9 листопада представниками Центру безперервної професійної освіти та відділу виховної роботи зі студентами усі зібрані солодощі було передано до Комунального закладу «Маріупольський дитячий будинок змішаного типу «Центр опіки» для дітей дошкільного та шкільного віку Маріупольської міської ради Донецької області» (бульвар Шевченка, будинок 87-а). У той же день два маленьких вихованця святкували День народження, отже, солодкі подарунки прийшлися до смаку.

Попередні Вступ до фаху в місті Лева
Наступні Регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»