EducationUSA BOOT CAMP в Маріуполі!

Запрошуємо на EducationUSA BOOT CAMP в Маріуполі!
BOOTCAMP – це інтенсивна дводенна програма насамперед для майбутніх аплікантів на програми бакалаврату.

За ці два дні ви:
– зрозумієте структуру вищої освіти в США;
– навчитеся шукати ідеальний коледж саме для себе;
– зрозумієте, де та як шукати гроші для фінансування своєї освіти, в тому числі як поїхати навчатися до США абсолютно безкоштовно;
– отримаєте персональні рекомендації від радників EducationUSAщодо подальших кроків до освіти у Сполучених Штатах.

Ми шукаємо активних та вмотивованих молодих людей, що дійсно бажають вступити до свого омріяного коледжу.

Коли: 24-25 листопада, Маріуполь
Де: Місце та час проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам.
Реєстрація: http://bit.ly/2DqqE0v

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена, адже, на жаль, ми не зможемо прийняти більше 30 чоловік.

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 425 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше, як 175 країнах, та надає точну, повну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США.
EducationUSA є офіційним джерелом інформації про вищу освіту в США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Попередні Регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»
Наступні Розвиток лідерського потенціалу студентів ДонДУУ