Круглий стіл “Формування освітньої ланки на основі практики Європейського союзу”

22 листопада 2018 року кафедрою менеджменту виробничої та невиробничої сфери було проведено круглий стіл «ФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ЛАНКИ НА ОСНОВІ ПРАКТИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ».

Під час виступів учасники наголошували на важливому поєднання теоретичної та практичної підготовки менеджерів з метою забезпечення високої якості їх освіти, необхідності підвищення ступеня вмотивованості студентів у процесі здобуття професійних знань та зміцнення партнерських зв’язків між ВНЗ та бізнесом.

За підсумками роботи круглого столу біло вироблено конкретні ідеї щодо удосконалення якості підготовки менеджерів та підвищення соціальної відповідальності бізнесу на засадах партнерства, враховуючи досвід провідних країн ЄС.

Щиро дякуємо всім учасникам за жваву дискусію та цікаві запитання!

Попередні День Гідності та Свободи
Наступні Майстер-клас від БО «Карітас Маріуполь» та кафедри іноземних мов ДонДУУ