Майстер-клас від БО «Карітас Маріуполь» та кафедри іноземних мов ДонДУУ

29 листопада студенти ДонДУУ мали можливість прийняти участь у майстер-класі «Методика складання резюме. Складання CV англійською мовою», яка була організована Центром працевлаштування і бізнесу БО «Карітас Маріуполь» сумісно із кафедрою іноземних мов ДонДУУ. Спеціаліст організації «Карітас Маріполь» Олена розповіла про кроки, яких слід дотримуватись під час складання резюме, надала корисних порад щодо тайм-менеджменту та ознайомила присутніх із такими практиками як Pomodoro, mindmap, Матриця Ейзенхауера, правило Парето, Жабеня, що викликало жвавий інтерес та дискусію серед студентів. Було детально проаналізовано пункти, які слід включати в резюме.

В.о. зав.кафедрою іноземних мов Танчик О.І. дала практичні рекомендації та виокремила деякі специфікації написання CV англійською мовою, пояснила які граматичні структури та лексичні обороти краще (не)використовувати. Майстер-клас було завершено практичною вправою Elevator pitch, яку було презентовано під час тренінгів у рамках програми розвитку лідерства від BritishCouncil Ukraine.

Тренери сподіваються, що подібні майстер-класи допоможуть студентам під час працевлаштування та пошуку роботи та впевнені, що практика зустрічей зі студентами стане регулярною у майбутньому.

Попередні Круглий стіл "Формування освітньої ланки на основі практики Європейського союзу"
Наступні «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»