ДонДУУ на Всеукраїнському форумі “Студентство – авангард державотворення”

22-24 листопада у Київській області відбувся Всеукраїнський форум, спрямований на координацію інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання “Студентство – авангард державотворення”. У форумі прийняли участь студенти факультету права і соціального управління Губченко Владислав, Бичков Богдан та Теленчі Сергій. Вони познайомились з цікавими людьми, які теж готові до змін в Україні та поліпшенню життя громади. Учасники спробували себе у ролі депутатів ВРУ, громади, обласної та місцевої влади, працівників ЗМІ.
Форум був наповнений новими знаннями та знайомствами. Ці знання наші студенти зможуть використати у своєму професійному зростанні, а також будуть працювати над розвитком молоді у місті Маріуполь.
Хлопці не збираються зупинятися на досягнутому і вже працюють над новими проектами!

Попередні 6 грудня –День Збройних Сил України
Наступні Програма з розвитку лідерських компетенцій у студентів від Британської Ради в Україні