Програма з розвитку лідерських компетенцій у студентів від Британської Ради в Україні

Студенти факультету права і соціального управління Вітенко Ілля та Горобій Максим успішно завершили двохмодульну програму з розвитку лідерських компетенцій у студентів від Британської Ради в Україні.

Перший модуль програми проходив у Львові, де студенти дізналися про особливості освітнього процесу за кордоном, та про те, як реалізовувати власні проекти в університетському середовищі.

Під час проходження другого модулю в Києві, було отримано багато практичних знань щодо пошуку фінансування для проектів та як краще подати власну ідею.

Наприкінці останнього дня, директором Британської Ради в Україні Саймоном Вільямсом, всім учасникам цієї програми було вручено сертифікати учасника. Пан Вільямс запевнив, що Британська Рада буде завжди підтримувати студентські ініціативи та запропонував фінансову підтримку у вигляді грантів тим університетам, які будуть реалізовувати проекти, розроблені їх студентами.

Попередні ДонДУУ на Всеукраїнському форумі "Студентство - авангард державотворення"
Наступні 7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування!