День відкритих дверей в Донецькому державному університеті управління

8 грудня 2018 рокуДонецький державний університет управління урочисто відчинив свої двері усім бажаючим з нагоди проведення Дня відкритих дверей. Захід відбувся в другому корпусі університету, за адресою м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7.

У заході прийняли участь ректор Донецького державного університету управління, д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна, проректор з науково-педагогічної роботи, д.держ.упр., професор Токарева Валентина Іванівна, відповідальний секретар приймальної комісії Турбіна Оксана Ігорівната представник Департаменту освіти Маріупольської міської ради Бажидарова Оксана Олександрівна. Також на свято завітали декан факультету права і соціального управління Тарасенко Денис Леонідович, декан факультету економіки Солоха Дмитро Володимирович, в.о. декана факультету менеджменту Суздалєва Олена Сергіївна, голова студентської ради ДонДУУ Загорулько Євгенія, випускники ДонДУУ, завідувачі та працівники кафедр університету, представники Підготовчого відділення ДонДУУта Центру безперервної професійної освітиуніверситету.

Важливими особами на заході, до яких була прикута увага професорсько-викладацького складу університету, стали абітурієнти наступних закладів загальної середньої освіти: НВК «Гімназія-школа № 27», НВК «Колегіум-школа №28», ЗОШ № 68, ЗОШ № 25, ЗОШ № 4, ЗОШ № 50, ЗОШ № 5, ЗОШ № 25, ЗОШ № 9, а також ДЮІ МВС України.

Гості мали змогу ознайомитися з історією університету, його досягненнями та набутками в науковій та творчій діяльності, дізнатися про навчальні програми, про роботу приймальної комісії та правила вступу до ДонДУУ у 2019 році.

Також до уваги гостей була представлена яскрава та змістовна рекламна продукція щодо спеціальностей та спеціалізацій університету. Усі абітурієнти та їх батьки мали можливість поспілкуватися з деканами факультетів університету, завідувачами кафедр та викладачами.

Чекаємо усіх бажаючих вступити до ДонДУУ!

Попередні Тиждень Права у ДонДУУ
Наступні Засідання спеціалізованої вченої ради по проведенню захисту дисертацій