ПЕРШИЙ ДЕНЬ «ТИЖНЯ ПРАВА В ДОНДУУ 2018»

Тиждень права в ДонДУУ став же традиційним у рамках Всеукраїнського тижня права, присвяченого святкуванню Міжнародного дня прав людини, заснованого 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН та ухвалення 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини.

Кожний день цього Тижня наповнюється цікавими професійними та науковими заходами,метою яких є відзначення значимості Загальної декларації прав людини, окреслення напрямків її реалізації та популяризації професії юриста як одного з головних учасників правозахисної діяльності.

Відкрив «Тиждень права в ДонДУУ 2018» захід «Мандрівний Docudays UA», в рамках якого відбувся перегляд фільму режисера Сімон ЛеренґВільмонта «Віддалений гавкіт собак», присвяченого подіям війни на сході України.

З вітальним словом звернулась до студентів спеціальності «Право» факультету права та соціального управління та організаторів заходузвернулася ректор Університету Світлана Марова.

Григорій Курачицький як представник організатора заходу «Приазовської правозахисної групи» та офіційного представника Мандрівний Docudays UA в Маріуполі звернув увагу слухачів на значимість прийняття Загальної декларації прав людини та діяльність Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA у цій сфері, що включає різноманітні проекти з популяризації й розвитку документалістики, формування активної громадянської позиції та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Чекаємо усіх бажаючих на наступних заходах «Тиждень права в ДонДУУ 2018».

Попередні Засідання спеціалізованої вченої ради по проведенню захисту дисертацій
Наступні Вiтаємо з ювілеєм!