Вiтаємо з ювілеєм!

Вельмишановна Світлано Феліксівно!

Професорсько-викладацький склад, співробітники і студенти Донецького державного університету управління вітають Вас з ювілеєм!

Сьогодні історія Донецького державного університету управління нерозривно пов’язана з Вашим ім’ям. Завдяки Вашому високому професіоналізму, компетентності, наполегливій і творчій роботі Донецький державний університет управління відкрив нову сторінку свого розвитку та стійко приймає усі виклики сьогодення.

Своєю самовідданістю і плідною працею Ви щоденно формуєте високий імідж Університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки Донецького регіону і України в цілому.

Сьогодні ми дякуємо за Вашу кропітку і самовіддану працю, вимогливість, мудрість, людяність, відданість справі, за Ваш багатогранний талант і значний внесок у розвиток Університету. Ви є гідним прикладом справжнього лідера та прекрасного наставника для тих, хто працює поруч з Вами, для представників освітньої спільноти, а також студентства.

Бажаємо Вам, Світлано Феліксівно, міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля буде прихильною до Вас і дарує радість життя, незрадливу вдачу, вірну і надійну команду однодумців!

З повагою і вдячністю, колектив Університету

Попередні ПЕРШИЙ ДЕНЬ «ТИЖНЯ ПРАВА В ДОНДУУ 2018»
Наступні Нормативно-правове забезпечення прав і свобод людини і громадянина: національний та міжнародний вимір