Екватор «Тижня права в ДонДУУ 2018»

Третій день Тижня права в ДонДУУ був наповнений подіями та приємними зустрічами.

Перша зустріч відбулась з нотаріусом ІнессоюБодягіною, яка провела майстер – клас,присвячений процедурі оформлення спадщини, ведення спадкової справи, проблемним питанням які виникають при оформлені спадщини. Студенти – правники із зацікавленням слухали лектора та мали можливість отримати відповіді та поради щодо освоєння певних навчальних дисциплін.

Наступною була лекція зі старшим психологом Головного управління поліції Донецької області Оленою Джигринюк (майор поліції), щодо профілактики суїциду серед неповнолітніх та молоді.

Цікавий захід підготували студенти другого курсу спеціальності «Право»  для запрошених учнів загальноосвітніх шкіл № 26,32 та НВК Ліцей-школа №14. Студентами була запропонована  динамічна квіз-гра «Я знаю свої права», під часякої школярі підтвердили свої знання та ерудицію щодо прав людини та їх реалізації.

Чекаємо усіх бажаючих на наступних заходах «Тиждень права в ДонДУУ 2018»

Попередні Студенти ДонДУУ взяли участь в урочистих заходах до Дня Збройних сил України
Наступні Вітаємо переможця II туру всеукраїнського конкурсу дипломних робіт!