Студенти ДонДУУ взяли участь в урочистих заходах до Дня Збройних сил України

З 2015 року, до Дня Збройних Сил України, вже стало традицією вручати військовим нагороди від громади міста Маріуполя «Відстояли. Перемогли».

6 грудня, разом з викладачем кафедри соціології управління Ольгою Вікторівною Ребро, громадськими діячами, волонтерами, студентки Катерина Аникєєнко, Юлія Клименко, Анастасія Кулєшова та Анастасія Вєтрова відвідали 503-й окремий батальйон морської піхоти та 23-й окремий мотопіхотний батальйон «Хортиця» й взяли  участь у святковому шикуванні та нагородженні військовослужбовців. Дівчата мали змогу поспілкуватися з командуванням батальйонів, вручити військовим нагороди, квіти й висловити їм щиру вдячність за  можливість жити і навчатись у мирному місті, за свободу і незалежність України.

З серпня 2018 року в Україні стартував національний рух вдячності, до якого може долучитись кожен. Жестом шани, приклавши долоню до серця, можна висловлювати свою вдячність військовим і ветеранам  не лише в день свят, а щодня, зустрічаючи їх  на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті.

Фото – Віктор Залевський, Тетяна Петрушкіна

Попередні Нормативно-правове забезпечення прав і свобод людини і громадянина: національний та міжнародний вимір
Наступні Екватор «Тижня права в ДонДУУ 2018»