Майбутні соціальні працівники провели в ДонДУУ профілактичний квест для школярів

Початок грудня – час активних соціальних дій, адже 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера. Студенти-волонтери, які навчаються за спеціальностями «Соціальна робота» та «Соціологія», другий рік поспіль в цей період проводять тренінги для школярів, спрямовані на розвиток толерантності та соціальної відповідальності.
7 грудня до ДонДУУ завітали учні ЗОШ №18, №25, №52 м. Маріуполь, щоб командами пройти квест з профілактики ВІЛ/СНІДу. Учасники змагалися на кількох локаціях: презентували команди, демонстрували свої знання щодо ВІЛ/СНІД під час гри «Правда чи хиба», створювали листівки в техніці колажу, озвучували ролики з соціальної реклами.
Школярі працювали злагоджено й з ентузіазмом, продемонструвавши свою обізнаність щодо шляхів передачі на наслідків ВІЛ, проявляючи ораторські навички, творчі здібності. Перемогу виборола команда школи № 52, яка була найоперативнішою у розв’язанні квестових завдань. Всім учасникам тренінгу були вручені сертифікати, переможцям – солодкі призи.
Головне ж, що кожен з учасників отримав нову та корисну інформацію, яка дозволить їм убезпечити себе та своїх близьких від зараження ВІЛ, й що всі ми стали на крок толерантнішими по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ.
У 2018 році Всесвітній день боротьби зі СНІДом присвячений темі тестування на ВІЛ. В Україну буде завезено більше 1 млн. експрес-тестів на ВІЛ. Отримати безкоштовний тест можна буде, звернувшись до сімейного лікаря.
Будьмо здорові! Хай нас єднає червона стрічка добра!

Попередні «Тиждень права в ДонДУУ 2018» триває
Наступні Підсумковий день Тижня права в ДонДУУ 2018