«Тиждень права в ДонДУУ 2018» триває

Четвертий день «Тижня права в ДонДУУ 2018» видався не менш насиченим, ніж попередні. Так, 13 грудня 2018 р. студенти спеціальності «Право» Олійник Ангеліна, Сидорова Анастасія, Пічахчи Вероніка, Макєєва Дар’я завітали до учнів сьомого класу загальноосвітньої школи № 64 з лекцією «Конституційні права неповнолітніх дітей в Україні».

Такі лекції вже традиційно проводяться студентами спеціальності «Право» у рамках правопросвітницької діяльності юридичної клініки «Феміда». Метою такої діяльності є формування правової свідомості як сукупності правових уявлень та підвищення правової культури неповнолітніх. У невимушеній обстановці школярі мали можливість поставити питання, що стосуються проблем реалізації прав людини у нашій державі, та на практичних прикладах, які підготували студенти, вчитися вирішувати такі проблеми.

Також сьогодні відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет конференція Кальміуські правові читання: «Актуальні проблеми  права та шляхи їх вирішення».

Надзвичайно цікавою стала зустріч студентів з представниками ГО «Фонд розвитку Маріуполя» та Маріупольського Союзу Молоді. Спікери проекту Михайло Юртин та Дар’я Маркович запропонували студентам популярні успішні кейси, а саме: «Skills lab», присвячений розвитку навичок та планування кар’єри. Гості в інтерактивній грі зі студентами розібрали «Цілі сталого розвитку: Україна», спрямовані на популяризацію адаптованих з урахуванням національної специфіки 17 глобальних Цілей сталого розвитку. Було дуже цікаво та динамічно, оскільки обрана форма навчання – воркшоп, надає можливість отримання важливої та значущої інформації у поєднанні теоретичних презентацій, практичних знань та дискусій з поставлених питань.

Попередні Вітаємо переможця II туру всеукраїнського конкурсу дипломних робіт!
Наступні Майбутні соціальні працівники провели в ДонДУУ профілактичний квест для школярів