Підсумковий день Тижня права в ДонДУУ 2018


П’ятий підсумковий день Тижня права в ДонДУУ 2018 був присвячений висвітленню діяльності Юридичної клініки «Феміда».

Так, 14 грудня відбувся «День відкритих дверей ЮК «Феміда», де всі бажаючі змогли ознайомитися з особливостями та умовами діяльності юридичної клініки в Університеті. Після чого лаборант клініки Ангеліна Олійник для студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Право» як для потенційних студентів-клініцистів за допомогою відео-презентації надала більш детальну інформацію щодо діяльності клініки та умов вступу до неї.

Особливістю консультування цього дня стало те, що громадяни, які звернулися до юридичної клініки за безоплатною правовою допомогою, змогли одразу ж отримати відповіді з найскладніших правових питань, оскільки для спільних консультувань були запрошені представники державних установ – партнерів клініки. До клініки завітали Осипова Тетяна Валентинівна – головний спеціаліст відділу призначення житлових субсидій Департаменту соціального захисту населення м. Маріуполя; Спицина Наталія Георгіївна – головний спеціаліст управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області; Олєйник Лариса Іванівна – старший державний виконавець Лівобережного відділу державної виконавчої служби м. Маріуполя Головного територіального управління юстиції у Донецькій області; Храмєєва Марина Ігорівна – спеціаліст цього ж відділу. 

Громадяни змогли поставити запитання кваліфікованим фахівцям у галузі права та отримати ґрунтовні відповіді. Осіб цікавили питання щодо невиплати та перерахунку пенсій, зменшення розміру аліментів, оформлення спадщини, відмови у призначенні субсидії, зняття з місця реєстрації тощо.

«Тиждень права в ДонДУУ 2018» завершився. Цьогоріч підтримка заходів в рамках тижня права з боку громадських і державних організацій була неймовірною. Таке співробітництво в різних формах загалом сприятиме утвердженню позитивного образу права в Україні.

Попередні Майбутні соціальні працівники провели в ДонДУУ профілактичний квест для школярів 
Наступні Навчальний модуль «Демократія та управління в ЄС» про нові перспективи та виклики європейського співробітництва