Благодійна акція ДонДУУ на День Святого Миколая

День Святого Миколая – свято, яке кожного з нас повертає у дитинство. Продовжуючи славну традицію, викладачі та студенти привітали вихованців Маріупольської загальноосвітньої школи–інтернату №2.

Студенти факультетів «Менеджмент» та «Економіка» підготували для дітей розважальні конкурси та веселу виставу, у які усі брали участь! Святий Миколай подарував кожному хлопчику та дівчинці приємні подарунки та багато солодощів. Цим маленьким українцям не поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство, зігріте любов’ю та увагою батьків, тому викладачі та студенти університету прагнуть хоч на якусь мить дати можливість відчути цим дітям турботу, ніжність та ласку. Оскільки саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

У свою чергу діти поділились своїми бажаннями та цілями на майбутній рік, прочитали вірші, що вивчають із вихователем. В подяку за привітання та на довгу пам’ять вихованці інтернату подарували університету картину, яку зробили власноруч.

Дякуємо усім, хто залучився до цієї акції. Незважаючи на фінансові труднощі, дорослі не залишаються байдужими і використовують всі можливості допомогти дітям, обділеним долею. А найбільша вдячність для дорослих – це щасливі очі дітей, їх радісні усмішки та дзвінкий сміх.

Попередні Навчальний модуль «Демократія та управління в ЄС» про нові перспективи та виклики європейського співробітництва
Наступні Режім роботи у весняному семестрі 2018/2019 навчального року