Право очима дитини

У рамках Всеукраїнського тижня права, присвяченого святкуванню Міжнародного дня прав людини, відбулася виставка малюнку «Право очима дитини». Ініціатором проведення заходу стала кафедра спеціально-правових дисциплін. Так, доцент кафедри Григор’єва Вікторія звернулася із ініціативою проведення зазначеної виставки до керівництва Комунального закладу міського дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Центр опіки». Ідея заходу керівництвом та вихованцями закладу була сприйнята з ентузіазмом. Тож, протягом тижня малюнки були виставлені у холі 2 корпусу ДонДУУ.

20 грудня 2018 р. студенти спеціальності «Право» вирушили із привітаннями до «Центру опіки». На початку заходу в рамках підтримки сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавленнях батьківського піклування, відбулася лекція з правових питань для дітей старшої групи дитячого будинку. Студентами-клініцистами Юридичної клініки «Феміда» ДонДУУ була проведена правопросвітня лекція на тему «Конституційні права та обов’язки неповнолітніх». Метою заходу стало підвищення правової обізнаності і здатності відстоювати свої права та знати свої обов’язки перед державою.

Так, Горелова Юлія розповіла, в яких нормативно-правових актах закріплені права та обов’язки неповнолітніх. Сібілевіч Анна більш детально розповіла о Конвенції про права дитини. Лисак Анастасія висвітлила питання кримінальної відповідальності неповнолітніх, що дуже зацікавило дітей. Діти ставили питання щодо наслідків порушення кримінального закону. Олійник Ангеліна на практичних прикладах висвітлила особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх за крадіжку. Рогозна Поліна розповіла про особливості працевлаштування неповнолітніх, наслідки правопорушення у цій сфері. Серед дитячої аудиторії популярними були роздуми щодо пошуку роботи після закінчення навчання.

Після лекції студенти вручили цінні подарунки учасникам конкурсу малюнків. Всі діти, що брали участь у заході, також отримали подарунки, які стало можливим придбати завдяки коштам, зібраним небайдужими студентами та співробітниками університету в рамках благодійної акції «Скарбничка добра».

Ми щиро дякуємо всім, хто підтримав акцію та відкрив свої серця для доброї справи!

Попередні Режім роботи у весняному семестрі 2018/2019 навчального року
Наступні «Кращий студент-спортсмен Донеччини»