Екологія та сталий розвиток

22 січня 2019 року кафедрою екологічного менеджменту Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) було проведено ІVНауково-практичну конференцію для школярів та студентів «Екологія та сталий розвиток».

Учасників конференції привітала ректор ДонДУУ, зав. кафедри екологічного менеджменту, д.держ.упр., професор Марова Світлана Феліксівна і підкреслила, що екологічний стан України, її регіонів та населених пунктів, планети у цілому спонукає нас більш ретельно та наполегливо йти до пошуку вирішення цих проблем. Тому спеціальність «Менеджмент природоохоронної діяльності», спеціалістів із якої випускає кафедра екологічного менеджменту,  є актуальною та випускники цього напряму підготовки користуються попитом на ринку праці. Також було повідомлено, що на кафедрі екологічного менеджменту було впроваджено нову спеціальність «Менеджмент митної справи».

Члени організаційного комітету к.т.н., доцент Погребняк Л.О., д.е.н., професор Солоха Д.В., к.х.н., доцент Морева В.В., к.е.н., доцент Турбіна О.І. підкреслили, що наукова та практична підготовка доповідачів конференції є важливим кроком до покращення екологічного стану нашого міста та України у цілому. Зазначили, що вирішення екологічних проблем сьогодення є найбільш пріоритетним завданням для державної політики та маріупольської громади.

У роботі конференції прийняли участь школярі та ліцеїсти із 14 навчальних закладів Маріупольської міської ради. Школярі, студенти, вчителі та наукові керівники – загалом близько 70 чоловік стали учасниками конференції. З доповідями-презентаціями власних проектів щодо покращення екологічного стану нашого міста та України в цілому виступили учні, викладачі шкіл та ліцеїв м. Маріуполь, а також студенти нашого університету.

Переможці отримали грамоти та призи у різних номінаціях.

І місце – Пахоменко А.С., Лесенко А.Д.;
ІІ місце – Дьяконов С.О.;
ІІІ місце – Шабан В.Є.

Також у номінаціях «Практична цінність», «Краща презентація», «Актуальність проблематики» були нагороджені переможці,  яких визначали самі учасники конференції за допомогою анкетування.

За результатами конференції було видано збірник тез (188 с), який в електронному вигляді надано учасникам конференції, надіслано до навчальних закладів та викладено на сайті університету.

Організаційний комітет ІV Науково-практичної конференції «Екологія та сталий розвиток» щиро дякує усім, хто взяв участь у роботі конференції та запрошує до подальшої співпраці.

матеріали конференції

Попередні День пам'яті першого ректора університету Станіслава Федоровича Поважного
Наступні Анонс Всеукраїнської науково-практичної конференції «Процеси формування в Україні громадянського суспільства та політичної нації»