Анонс Всеукраїнської науково-практичної конференції «Процеси формування в Україні громадянського суспільства та політичної нації»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Процеси формування в Україні громадянського суспільства та політичної нації»

Конференція відбудеться 26 квітня 2019 р. на базі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь).
До участі запрошуються викладачі закладів вищої освіти, науковці, докторанти, аспіранти, вчителі, студенти, фахівці-практики, представники неурядових організацій та громадські активісти, експерти (військові, волонтери, журналісти, правоохоронці), працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.

Тематичні напрямки роботи конференції:
– історіографія, теоретико-методологічні засади вивчення громадянського суспільства та націєтворення;
– філософія свободи: онтологічні, політичні, етичні аспекти;
– вільний ринок як природна форма соціальної організації;
– геополітичні чинники розвитку громадянських суспільств та політичних націй;
– гуманітарний розвиток, гуманітарна політика та громадянське суспільство в Україні;
– інститути громадянського суспільства в Україні в історичній ретроспективі;
– опір збройній агресії РФ як чинник розвитку громадянського суспільства та націєтворення в Україні в сучасних умовах;
– релігія та церква в Україні як елементи громадянського суспільства;
– соціокультурні засади становлення політичної нації в Україні;
– історіософія українського націєтворення.

Інформаційний лист

Попередні Екологія та сталий розвиток
Наступні З Днем народження, Олександре Станіславовичу!