Вебінар з фінансів для учнів 11 класу

8 лютого кафедра фінансів, обліку та аудиту Донецького державного університету управління, в рамках договору про співпрацю з Світлодарською загальноосвітньою школою, провела вебінар з фінансів у вигляді ознайомчої лекції. Даний захід проводився в рамках вивчення учнями курсу «Економіка».
Впродовж лекції учні ознайомилися з доповіддю професора кафедри, д.е.н. Ясинської Надії Альбертнівни на тему «Проблеми та перспективи інвестицій в Україні: сучасні виклики суспільства». Після цього учні могли ознайомитися з правилами прийому до вузу та поставити питання, які їх цікавлять.
Захід пройшов на позитивній ноті. Всі учасники вебінару залишилися задоволені результатом.
Донецький державний університет управління висловлює подяку Адміністрації Світлодарської школи, викладачам та учням за плідну співпрацю.

Попередні З Днем народження, Олександре Станіславовичу!
Наступні ДонДУУ долучився до акції «Стіна кохання»