В ДонДУУ відкривається нова магістерська програма «Врегулювання конфліктів та медіація»

Донецький державний університет управління долучився до проекту Британської Ради в Україні щодо запровадження магістерських програм з врегулювання конфліктів та медіації.

В рамках проекту, 6 лютого 2019 року у м. Київ, за участі   Британської Ради в Україні, Посольства Великої Британії в Україні, Центру дослідження та врегулювання конфліктів (Швейцарія), Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, відбувся семінар «Викладання та дослідження управління конфліктами та медіації» для представників чотирьох  переміщених університетів України (Донецький державний університет управління, Донецький національний університет імені Василя Стуса,  Донецький юридичний інститут МВС України, Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка), на якому обговорювались потреби та вимоги до розробки програм освітньої та професійної підготовки та наукових досліджень з врегулювання конфліктів та медіації.

Досвідом та засвоєними уроками стосовно відкриття та менеджменту пілотної магістерської програми «Врегулювання конфліктів і медіація» впровадження на спеціальності 054 «Соціологія» освітнього ступеня «Магістр» з присутніми ділилися викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Учасники семінару узгодили план дій щодо впровадження магістерських програм з управління конфліктами та медіації у переміщених університетах. Серед найближчих заходів – навчальний візит керівників програм до Університету Сент-Ендрюс (Велика Британія) для вивчення та подальшої адаптації досвіду британського університету в адмініструванні програм з врегулювання конфліктів та медіації.

Попередні ДонДУУ долучився до акції «Стіна кохання»
Наступні Регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»