Регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»

20 лютого 2019 року в ДонДУУ відбулася регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах», організована викладачами кафедри гуманітарних дисциплін. Свої тези на конференцію представили 60 учасників – студентів, учнів шкіл, науковців з 11-ти областей України.

З вітальним словом перед учасниками виступив декан факультету права і соціального управління, к. держ. упр., доцент Д.Л. Тарасенко. Активну участь у роботі конференції взяли студенти-першокурсники, які є членами історико-краєзнавчого гуртка «Кліо» (керівник – к. і. н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін Н.Г. Малярчук): Настя Ващенко, Настя Ісаєва, Настя Куркчі, Настя Хлистова (гр. П-18), Володимир Гусейнов (гр. Кн-18), Артем Попов (гр. Мен-18).

За результати конференції найближчим часом буде видано збірку тез. Слідкуйте за новинами.

Програма конференції

Матеріали конференції

Попередні В ДонДУУ відкривається нова магістерська програма «Врегулювання конфліктів та медіація»
Наступні Кафедра МЗІД на зустрічі з абітурієнтами м. Вугледар