Кафедра МЗІД на зустрічі з абітурієнтами м. Вугледар

14 лютого кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності ДонДУУ проведено професійно-профорієнтаційний захід серед учнів шкіл та коледжу міста Вугледар. Зустріч з учнями відбулася у форматі олімпіади з менеджменту та європейських цінностей, яка дозволила професійно зорієнтувати молодь щодо вступу до ДонДУУ, виявити активних та ініціативних. Цікавість тематики олімпіади для учнів визначалась її фокусом – норми й принципи Європейського Союзу та європейської спільноти.

Після інформації викладачів учням було запропоновано відповісти на питання щодо основних історичних фактів та загальної інформації про країни-члени ЄС. Особливо жваво пройшла частина, на якій учні співвідносили країну з її столицею.

Ознайомлення учнів із презентацію про університет та спілкування з викладачами кафедри, які відповіли на всі запитання щодо умов вступу до вишу, переконали майбутніх абітурієнтів у виборі саме Донецького державного університету управління.

Попередні Регіональна науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»
Наступні Студенти ДонДУУ на «Першому маріупольському молодіжному екологічному форумі»