Студенти ДонДУУ на «Першому маріупольському молодіжному екологічному форумі»

У Маріуполі відбувся «Перший маріупольський молодіжний екологічний форум». У ньому приймали участь більш ніж 60 студентів, школярів та усі небайдужі. Звичайно до заходу також приєдналися й студенти Донецького державного університету управління.

В рамках форуму розглядалися екологічні проблеми міста, які задають шкоди здоров’ю людини. Основні теми – це море та пляж, заводи, питна вода, сортування і переробка сміття, вторинні джерела енергії, рослини та зони відпочинку, охорона здоров’я. У підсумі були розроблені ідеї вирішення кожного з цих питань. Наші студенти отримали корисні знайомства, поділилися досвідом вже втілених проектів у нашому ЗВО. Отже залишилося лише доробити проекти та починати реалізацію!

Попередні Кафедра МЗІД на зустрічі з абітурієнтами м. Вугледар
Наступні «Прикладна математика та комп’ютерні науки»