Підсумки Всеукраїнського заняття «Не віррр-перевіррр» у ДонДУУ

1 березня студенти Донецького державного університету управління разом із курсантами Донецького юридичного інституту МВС України приєднались до Всеукраїнського уроку медіаграмотності під час якого, під керівництвом фасілітатора,  в.о. зав. кафедри іноземних мов Танчик Олени, говорили про найпоширеніші маніпуляції, розвивали навики критичного мислення, розбирались у чому полягає різниця між фактами та судженнями, що таке популізм, «журналістика суджень», політична джинса, отримали корисні ресурси, джерела та інструменти, які можна використовувати на практиці.

Сподіваємось, студенти та викладачі не будуть зупинятись, а продовжать вивчати медіапростір.

Захід було проведено за підтримки міжнародної організації IREX в рамках проекту “Вивчай та розрізняй” за фінансової підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України.

Попередні "Не віррр-перевіррр" у ДонДУУ
Наступні Анонс