«ШКОЛА СОЦІОЛОГА» В ДОНДУУ

На кафедрі соціології управління ДонДУУ, в рамках «Школи соціолога», відбувся тренінг для учнів старших класів маріупольських шкіл № 27 та № 67 – «Знайомство з професією соціолога: як розробляти та проводити соціологічне дослідження». Завідувач соціологічної науково-дослідної лабораторії, к.і.н. Микола Чаплик та викладач кафедри Ольга Ребро ознайомили учасників з особливостями професії соціолога, долучили до процесу підготовки соціологічного дослідження, розробки програми та інструментарію.

Команди обрали для досліджень дуже цікаві теми, спрямовані на розвиток міста та його інфраструктури, створення нових робочих місць, запобігання відтоку молоді з міста, залучення інвестицій, розв’язання екологічної проблеми: «Ставлення школярів м. Маріуполя до відкриття Діснейленду у місті», «Ставлення мешканців міста до відкриття у м. Маріуполі заводу з виробництва електромобілів компанії «Тесла», «Ставлення мешканців м. Маріуполя до перенесення заводу «Азовсталь», «Ставлення школярів м. Маріуполя до побудови у місті високотехнологічної ІТ-зони («Кремнієвої долини-2»)».

Журі визначило переможців та вручило їм сертифікати. Друга частина тренінгу запланована на 20 березня, тоді учасники зможуть провести опитування, ознайомляться з процесом обробки та аналізу його результатів, презентують командні проекти.

Попередні Анонс
Наступні З Міжнародним жіночим днем!