АГЕНТИ ЗМІН ДОНДУУ CЕРТИФІКОВАНІ AND WILL «INNOVATE. LEAD. INSPIRE»

Саме під такою назвою «Innovate. Lead. Inspire»пройшов фінальний захід програми Британської Ради «Розвиток лідерського потенціалу університетів України», в якій брала участь команда ДонДУУ.

За три роки команди 40 університетів (понад 300 осіб) взяли участь та стали «агентами змін» в своїх університетах та в сфері освіти на національному рівні. Як відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич «….Профіль сучасного лідерства доводить, що лідер є носієм ідей, і лідер завжди належить до певної команди…>.

Таку команду було створено і в нашому Університеті, до складу якої увійшли представники ректорату, професорсько-викладацького складу та студенти.

«Розвиток команд» у квітні, «Академія змін» у липні, три модулі компонента «Молоді лідери» та візит до Університету Глазго сформували команду-лідер, яка вже реалізує низку проектів у університеті.

Як відзначила Генеральний директор, Advance HE Елісон Джонс програма розвитку лідерського потенціалу стала в нагоді не лише українським командам. Після співпраці, представники закладів вищої освіти Сполученого Королівства відзначили, що їм не вистачає українців у британських університетах. На прикладі нашого університету можна довести, що ефективність роботи команди, вимірюється не лише її публікаціями та проведеними заходами, а й трансформацією усвідомлення місії та ролі кожного в процесі екологізації стратегії ДонДУУ, розвитку власного потенціалу, що стане яскравим прикладом та стимулом до змін інших членів колективу. Всі – від студента до ректора, – повинні долучатись до інших і створювати власні команди з метою покращення індикаторів власних та загально-університетських досягнень.

Під час заходу про результати проекту в ДонДУУ та його вплив на команду розповідав професор Андрій Стойка.

Здійснення партнерських обмінів між ДонДУУ та Університетами Британії відкрило нові перспективи розвитку лідерського потенціалу нашого університету, а саме: проект «Міста, що навчають» та магістерська програма з конфліктології та медіації.

Отже, не зволікайте, а долучайтесь до команди!

Запис події знаходиться за посиланням

Попередні З Міжнародним жіночим днем!
Наступні Запрошуємо на арт-фест «Мозаїка злагоди»