Запрошуємо на арт-фест «Мозаїка злагоди»

З метою популяризації методів арт-терапії як складової профілактичної та реабілітаційної роботи з молоддю,  14 березня 2019 р, з 11.00 до 15.00, у 2-му корпусі ДонДУУ (вул. Аеродромна, 7) відбудеться арт-фестиваль «Мозаїка злагоди».

У програмі фестивалю – знайомство з методами самовираження через мистецькі засоби, творчі конкурси з елементами арт-практик і технік хенд-мейд, творчі майстерні з різних напрямків.

Запрошуємо всіх бажаючих. Вас чекають: позитивні емоції, невимушене спілкування, яскраві враження.

Локація для студентів та викладачів працюватиме з 11:00 до 13:00 в ауд. 406 та холі 5-го поверху 2-го корпусу ДонДУУ.

Локація для школярів – з 13:00 до 15:00 в 501, 506 та хол та холі 5-го поверху 2-го корпусу ДонДУУ.

Організатор – кафедра соціології управління.

Попередні АГЕНТИ ЗМІН ДОНДУУ CЕРТИФІКОВАНІ AND WILL «INNOVATE. LEAD. INSPIRE»
Наступні Навчальний візит до університету Сент-Ендрюс