Освітній проект «Бранці Кремля»

12 березня в Донецькому Державному університеті управління, за підтримки Міністерства інформаційної політики України, в рамках освітнього проекту «Бранці Кремля» відбулася зустріч з Героєм України, радником Міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді Володимиром Жемчуговим. Серед гостей заходу були присутні завідувач сектору інформаційної інтеграції Криму та Донбасу МІП України Литвінов В.П., представник МІП Кантур О.М. та координатор заходу Жемчугова О.

Керівництво університету, викладачі та студенти переглянули документальну стрічку «Бранці Кремля» про долю українських політичних в’язнів, бранців кремлівського режиму. Після перегляду стрічки аудиторія мала змогу поспілкуватися з гостями і задати питання.

Зустріч пройшла на високому рівні, адже найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання студентів Донецького державного університету управління є формування ціннісного ставлення до вільної, неподільної, незалежної України та української нації.

Попередні Навчальний візит до університету Сент-Ендрюс
Наступні Єднання мистецтвом і творчістю в ДонДУУ