Єднання мистецтвом і творчістю в ДонДУУ

Арт-фестиваль «Мозаїка злагоди», проведений в ДонДУУ 14 березня 2019 року кафедрою соціології управління, з ініціативи к.пед.н., доцента Валентини Николаєвої, відкрив студентам різних курсів і спеціальностей, а також викладачам, серед яких багато внутрішньо переміщених осіб, чудові можливості через образотворчу діяльність відключитися від повсякденних турбот, вивільнити витісненні емоції, отримати величезне задоволення від самого процесу творчості, налагодити контакти й зблизитись один з одним, незалежно від статі, віку, культурного досвіду чи соціального становища.

Створюючи величезне колективне панно «Мозаїка злагоди», учасники працювали водночас самостійно і в групі, проявляли свою індивідуальність і піддавалися впливу інших.

За відгуками учасників фестивалю, здавалося б нехитрі заняття з малювання голіруч, вирізання, ліплення, під час перерв між заняттями, дозволили їм відчути психологічний комфорт, захищеність, приплив енергії. На фестивалі панувала атмосфера радості, взаємоповаги й взаємодопомоги.

Попередні Освітній проект «Бранці Кремля»
Наступні Старшокласники Маріуполя долучились до арт-фесту «Мозаїка злагоди» в ДонДУУ