Французький досвід забезпечення якості освіти

Проектна команда ДонДУУ продовжує реалізацію проекту Еразмус+ «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду». Проект передбачає вивчення та використання досвіду європейських університетів-партнерів та його використання задля  формування культури якості та формування в ДонДУУ системи забезпечення якості освіти, яка б, перш за все, була орієнтована на співпрацю як з внутрішніми так і зовнішніми стейкхолдерами.

Організований Університетом Лотарінгії (Нансі, Франція) тренінг відвідали представники робочої групи ДонДУУ проректор Ольга Балуєва та професор Андрій Стойка.

Основні теми що розглядалися під час воркшопів та панельних дискусій:

• Якісний підхід у навчанні в Університеті Лотарингії;
  • Вивчення «студентського шляху» в університеті Лотарінгії (Обсерваторія університетського життя);
  • Оцінка навчальних курсів: вплив на педагогічну практику;
  • Рада з розвитку освітніх програм – концепція створення та діяльності;
  • Освіта, заснована на компетентності: Питання та наслідки для якості навчання;
  • Самоаналіз освітніх програм та їх зовнішня оцінка.

Наступним етапом проекту стане проведення в нашому університеті пілотної оцінки освітніх програм з Туризму (бакалавр) та Соціології (магістр) та їх аудит європейськими колегами, що відвідають наш університет восени. А вже цього червня в університеті управління проектна команда проведе черговий тренінг для співробітників відділу якості освіти та всіх зацікавлених з механізму внутрішньої оцінки якості освітніх програм.

Далі буде…

Попередні Дні відкритих дверей кафедри комп’ютерних наук та вищої математики
Наступні У ДонДУУ розпочато атестацію магістрів спеціальності "Публічне управління та адміністрування"