ДонДУУ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Менеджмент природоохоронної діяльності

13-15 березня 2019 року в Одеському державному екологічному університеті  проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Менеджмент природоохоронної діяльності.

На ІІ турі було представлено 20 робіт, підготовлених студентами з різних міст України: були присутні представники з Харкова, Сум, Хмельницького, Львова, Одеси,  Київа, Маріуполя та інших міст.

Донецький державний університет управління представляла студентка 2 курсу факультету менеджменту Карабута А.О., яка підготувала роботу «АНАЛІЗ ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ ТЕРИТОРІЇ БОЙОВИХ ДІЙ ДОНБАСУ» під гаслом  «БЕЗПЕЧНА УКРАЇНА». Науковим керівником виступила доцент кафедри екологічного менеджменту , к.т.н. Погребняк Л.О.

За підсумками презентації та публічного обговорення представлених на конкурс робіт Карабута А. О. посіла почесне ІІІ місце.

Колектив Одеського державного екологічного університету підготував також розважальну програму для своїх гостей: студенти та їх керівники відвідали екскурсійну поїздку Одесою та були запрошені до Одеського театру музичної комедії, де змогли переглянути візитівку міста Одеса – оперету «Біла акація». Крім того, були передбачені можливості для тісного спілкування студентів між собою та представниками науково-педагогічного складу і студентства ОДЕКУ та інших вищих навчальних закладів.

Вітаємо нашу студентку та бажаємо нових наукових досягнень!

Попередні У ДонДУУ розпочато атестацію магістрів спеціальності "Публічне управління та адміністрування"
Наступні Магістрант ДонДУУ - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»