Магістрант ДонДУУ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

21 березня 2019 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року № 1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» серед переможців І етапу конкурсу відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

У складі галузевої конкурсної комісії працювали 25 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти, серед яких 12 докторів наук з державного управління, 6 докторів економічних наук, 1 доктор політичних наук, 6 кандидатів наук з державного управління. Також на конференції була присутняметодист відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Михайленко Наталія Петрівна.

Дипломом ІІІ ступеня було відзначено наукову роботу здобувача ступеня магістр Донецького державного університету управління Павлової Надії Сергіївни на тему «Розвиток соціальної сфери України на шляху євроінтеграції»,  яка згідно рішення Організаційного комітетустала єдиним кандидатом від Донецької області серед 20 фіналістів конкурсуіз14 закладів вищої освіти України, що були  рекомендовані до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Наукового керівника д.е.н., доцента Чечель А.О. відзначено грамотою за високий науково-педагогічний професіоналізм в підготовці переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Публічне управління та адміністрування» у 2018/2019 навчальному році».

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих успіхів!

Попередні ДонДУУ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Менеджмент природоохоронної діяльності
Наступні Розпочато підготовку експертів із забезпечення якості вищої освіти